Izcelties iekļaujoties
Māksla dzīvot kopā ar dabu

Dizaina pirtis un saunas

Tīrs, mūsdienīgs dizains savienojumā ar tradicionāliem materiāliem. Izcils veids kā no jauna atklāt dabisko sevī un apkārt.

Vairāk…

Randu Roof Logo
Skaidu jumti

Plēsto skaidu jumti un fasādes ir laika pārbaudīts, ekoloģisks būvniecības risinājums. Tas ir mūsu rokraksts un lepnums.

Vairāk…

Koka nami un namiņi

No Latvijas viensētām un skandināvu brīvdienu namiņiem iedvesmotas būves, kas labi iederas gan dabiskā, gan cilvēka izkoptā vidē.

Drīzumā…

Mūsu stāsts

Mūsu iedvesma un nosaukums ceļas no Randu pļavu plašuma Baltijas jūras krastā starp Salacgrīvu un Ainažiem. Šeit satiekas jūras līča, piekrastes ganību, Vidzemes mežu un tuvējo ciemu dvesmas, un latviešu, lībiešu un igauņu tradīcijas. Tas viss saplūst vienā piedzīvojumā un kā viens vesels iekļaujas šejienes dabā, atgādinot, ka mūsu senči droši vien pazina šodien piemirstu dzīves veidu, kas ļāva katram izcelties savā veidā, bet visiem kopā iekļauties dabā un dzīvot ar to kopā.

Šo sajūtu mēs cenšamies iedzīvināt savos produktos, cienot vietējo amatnieku tradīcijas, dabiskus materiālus, izcilu dizainu un atbildības sajūtu.

Mēs cienam dzīvesveida tradīcijas, ko mums atstājušas ap Baltijas jūru mītošās tautas, un mēģinām no tām izveidot jaunus produktus, kas var uzlabot dzīvi šodien — iedvesmojoties no ziemeļnieku būdām, Latviijas viensētām un somu saunām. Laba amatniecība un pārdomāts dizains vienmēr tiek novērtēts un pamanīts, kaut gan neuzkrītoši iekļaujas dabiskā vidē.

Mūsu uzņēmums

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar dabisko būvniecību. Mūsu pamata darbības virzieni ir koka namu, pirtiņu un namiņu ražošana, kā arī dabīgie celtniecības materiāli.

Sazinieties ar mums

Mēs vienmēr priecājamies par jauniem un līdzīgi domājošiem klientiem, partneriem un piegādātājiem. Uzrakstiet mums, atzvanīsim!